Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Rusza inwestycja polegająca na budowie sieci wodociągowej Mechowo – Gacko. Wykonawcą zadania została firma Starkan z siedzibą w Stargardzie. W ramach projektu wybudowana zostanie sieć wodociągowa o długości 1,323 km, osiem przyłączy oraz cztery hydranty, a  wartość robót budowlanych wynosi 328 373,10 zł brutto.

 

   Budowa sieci wodociągowej Mechowo – Gacko, to długo wyczekiwane zadanie, pozwalające na doprowadzenie wody mieszkańcom Gacka. Inwestycja przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców oraz wpłynie na bezpieczeństwo przeciwpożarowe - mówi Maciej Zieliński.

 

   Inwestycja pn. „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Mechowo-Gacko gm. Golczewo” zostanie zrealizowana w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

63,63% wartości netto projektu współfinansowana będzie ze środków Unii Europejskiej. Prace rozpoczną się w październiku i potrwają do końca listopada.

Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Golczewo

26 lipca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl