Granty sołeckie 2023 zrealizowane!

Powrót do artykułów

14 listopada 2023

W tegorocznej edycji Konkursu pn. „Granty Sołeckie 2023” ogłoszonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego laureatami zostały Sołectwa Samlino i Wysoka Kamieńska.

W Samlinie doposażono teren rekreacyjny w piłkochwyty i huśtawkę wagową, a w Wysokiej Kamieńskiej powstał chodnik przy placu zabaw na którym zostały postawione kosze na śmieci, stojak na rowery oraz serce na nakrętki. Każdy projekt został dofinansowany dotacją pochodzącą z budżetu województwa zachodniopomorskiego w wysokości 15.000,00 zł.

- Składam wielkie podziękowania mieszkańcom sołectw za zaangażowanie w realizację projektów, bez którego realizacja projektów nie byłaby możliwa. Szczególne podziękowania składam na ręce Sołtysów, Pani Danucie Bęgowskiej-Major  i  Panu Robertowi Stefańskiemu za dążenie do rozwoju naszej Gminy i działania na rzecz lokalnej społeczności – powiedział Burmistrz Maciej Zieliński.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo