Powrót do artykułów

01 lutego 2023

Identyfikacja pomysłów na projekty w ramach strategii ZIT Partnerstwa Powiatu Kamieńskiego 

Serdecznie zapraszamy Państwa do przedstawienia pomysłu na wspólne działania (projekty rozwojowe), które mogą być realizowane przez samorządy powiatu kamieńskiego PPK.

 

Realizacja wspólnych projektów pozwoli na zwiększenie atrakcyjności naszego obszaru, usprawnienie systemu usług publicznych i zwiększenie jakości życia mieszkańców. Państwa pomysły pozwolą nam zrozumieć i odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Przekazane propozycje nie są wiążące, mogą jednak w znacznym stopniu zwiększyć świadomość samorządowców, a te z nich, które będą w najlepszym stopniu odpowiadać na zdiagnozowane problemy Partnerstwa zostaną zrealizowane.

 

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który będzie aktywny w dniach

01.02.2023 r.-15.02.2023 r.

Link: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZd-UmvDk_DNMjUVHOhoDWq9UMTM5MURLOFJSOEFCTlRaNUZSVjdGRUJHNi4u

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo