Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Burmistrz Miasta Przasnysz i Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu, organizatorzy II Przasnyskiego Dyktanda, zapraszają do udziału w ortograficznych potyczkach wszystkich chętnych w dwóch kategoriach:

a) DLA MIESZKAŃCÓW – dla dorosłych mieszkańców (pow. 18 r.ż.) Miasta Przasnysza i Powiatu Przasnyskiego. W tej kategorii nie mogą uczestniczyć studenci i absolwenci studiów magisterskich i licencjackich filologii polskiej, pracownicy naukowi zajmujący się merytorycznie tego typu tematyką, a także uczestnicy olimpiad języka polskiego. W tej kategorii wyłoniony zostanie Przasnyski Mistrz Ortografii oraz dwóch Przasnyskich Wicemistrzów Ortografii.

 

Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz bony podarunkowe o wartości:

300 zł – I miejsce

200 zł – II miejsce

100 zł - III miejsce

do realizacji w przasnyskiej księgarni PEGAZ.

 

b) DLA WSZYSTKICH dla sympatyków ortografii, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania oraz wykształcenia. Trzy osoby z najlepszym wynikiem otrzymają kod dostępu do platformy e-booków na 30 dni.

Dyktando odbędzie się w niedzielę 21 lutego 2021 r. w godz. 16:00 – 17:00 w formie online na Platformie Dyktanda.pl (Uczestnicy muszą się zarejestrować na Platformie Dyktanda.pl).

 

Podczas rejestracji należy podać: nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło (przynajmniej 8 znaków), przedział wiekowy, powiat i miejscowość (miejsce zamieszkania ustawia się w ustawieniach konta). Jeżeli Uczestnik chce, aby na dyplomie widniało jego imię i nazwisko, również musi je podać w ustawieniach konta.

 

Na rozwiązanie dyktanda będzie maksymalnie 20 minut, ocenie podlega poprawność ortograficzna oraz czas rozwiązania dyktanda. Uczestnik do rozwiązania dyktanda może podejść tylko raz.

Podczas pisania uczestnikom nie wolno: korzystać z żadnych pomocy naukowych i innych materiałów drukowanych, zamykać okna przeglądarki, korzystać ze stron internetowych zawierających pomoce do rozwiązywania dyktanda.

Przypominamy o zasadach fair play. Za ich nieprzestrzeganie uczestnicy będą dyskwalifikowani bez uprzedzenia.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22 lutego do godz. 14:00 na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu oraz na platformie Dyktanda.pl.

 

W tym miejscu przyjmowane są zapisy do kategorii DLA MIESZKAŃCÓW Przasnysza i Powiatu Przasnyskiego.

Aby zapisać się do kategorii DLA WSZYSTKICH, kliknij TUTAJ.

 

Regulamin

 

 

Źródło: dyktanda.pl

II Dyktando Przasnyskie dla wszystkich

17 lutego 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl