II miejsce Campingu nr 131 „Nad jeziorem” w konkursie „Mister Camping 2022”

Powrót do artykułów

15 grudnia 2022

Niezmiernie milo, jest nam poinformować, że Camping nr 131 „Nad jeziorem” w Golczewie zajął 2 miejsce w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Mister Camping 2022 organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

 

Przed rokiem camping, którego właścicielem jest mieszkanka Golczewa, Pani Celina Gębala zajął III miejsce. Dzięki tegorocznej pozycji  Campingu nr 131 „Nad jeziorem” może szczycić się teraz mianem „rekomendowany camping”, dzięki czemu zostanie on umieszczony oraz promowany w folderach oraz informatorach w całej Europie. Zdobycie wysokiego miejsca w konkursie świadczy, że camping zachowuje wysoki standard i oferuje turystom najwyższą jakość usług.

 

Camping nr 131 „Nad jeziorem” w Golczewie umiejscowiony jest wśród drzew i obfitej zieleni  tuż obok Jeziora Szczuczego. Corocznie obiekt jest przygotowany na przyjazd turystów, obozów wędrownych, rowerowych i zlotów w sezonie letnim. Na terenie ośrodka są miejsca dla camperów, przyczep campingowych i namiotów.

   

Konkurs "Mister Camping" organizowany jest co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Celem jest podwyższanie standardu i jakości usług polskiej bazy campingowej oraz jej promocja nie tylko na terenie kraju. 

 

II miejsce dla campingu nr 131 „Nad jeziorem” w Golczewie jest nagrodą za profesjonalizm, duże zaangażowanie, wysoki standard wyposażenia i obsługi przybyłych turystów przez Panią Celinę Gębalę oraz ze współpracownikami.

 

Serdeczne gratulacje i podziękowania za wspaniałą promocję walorów turystycznych i krajobrazowych Golczewa.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo