Powrót do artykułów

08 grudnia 2023

II miejsce Kamping Nad Jeziorem w konkursie ”Mister Camping 2023”

Po raz kolejny miło nam poinformować, że camping nr. 131 „ Nad Jeziorem” w Golczewie zajął II miejsce w konkursie organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną  „Mister camping 2023”

 

Konkurs „Mister camping” jest organizowany co roku,  II miejsce jest nagrodą za profesjonalizm, duże zaangażowanie, wysoki standard wyposażenia i obsługi przybyłych turystów przez Panią Celinę Gębalę oraz ze współpracownikami.

 

To nie pierwsze wyróżnienie dla golczewskiego campingu, w poprzednich latach camping „ Nad jeziorem” zdobył również II oraz III miejsce.

Camping nr 131 „Nad jeziorem” w Golczewie umiejscowiony jest wśród drzew i obfitej zieleni tuż obok Jeziora Szczuczego. Corocznie obiekt jest przygotowany na przyjazd turystów, obozów wędrownych, rowerowych i zlotów w sezonie letnim. Na terenie ośrodka są miejsca dla camperów, przyczep campingowych i namiotów.

 

„Składam serdeczne gratulacje i podziękowania za wspaniałą promocję walorów turystycznych i krajobrazowych Golczewa. Jestem dumny i wdzięczny że takie miejsce istnieje w Golczewie”- podsumował Burmistrz Maciej Zieliński

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo