Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Podczas uroczystego spotkania, które odbyło się 31 maja w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie, podsumowano działania związane z inwestycją pn.Termomodernizacja obiektu Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie przy ul. Szkolnej 2 jako element procesu rewitalizacji społecznej stwarzający nowe możliwości rozwijania aktywności społecznej mieszkańców gminy Golczewo”.

    W uroczystości zakończenia prac budowlanych wzięli udział, m.in. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wraz z Dyrektorem Gabinetu Marszałka Krzysztofem Barczykiem, Starosta Kamieński Józef Malec, Sekretarz Gminy Małgorzata Wójcik, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek, radni z terenu Gminy Golczewo, Wykonawcy inwestycji firma KDI Sp. z o.o., Inspektor nadzoru p. Maciej Więckowski, p. Zbigniew Barski oraz p. Aleksandra Żyłuk-Czapiewska - firma konsultingowa Perspective s. c. i wielu innych gości.

- W ramach projektu poprawiono parametry cieplne przegród zewnętrznych budynku szkoły, w tym wykonano docieplenie: ścian zewnętrznych przyziemia, ścian zewnętrznych elewacji, docieplenie stropodachów oraz wymianę niespełniających norm cieplnych: stolarki okiennej i stolarki drzwiowej, wraz z wymianą c.o. – skomentował Maciej Zieliński.

 

Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński przybliżył etapy zakończonej modernizacji i wyraził swoją wdzięczność wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w przebiegu prac. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Koszt prac, które trwały od maju 2020 roku został oszacowany na ok. 6 mln zł, z czego dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego to blisko 3,9 mln zł. Dzięki pozyskanym funduszom unijnym przydzielonym przez Urząd Marszałkowski przystąpiliśmy do termomodernizacji.

 

- Jestem przekonany, że uczniowie którzy powrócili do szkoły będą nią zachwyceni. Bardzo miło jest stanąć i zobaczyć odnowioną placówkę, w której słychać gwar. Podziękowania należą się wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia tej niełatwej inwestycji. Dzięki pomocy unijnych środków było prościej. Golczewo jest miejscem z perspektywą dla młodzieży, która będzie chciała rozwijać swoje pasje i zainteresowania - mówił zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz.

 

Starosta kamieński również dodał kilka słów od siebie:

Uważam, że uczniowie mają lepsze warunki do nauki w golczewskiej szkole. Dziękuję Panu Burmistrzowi Maciejowi Zielińskiemu za wykonanie tak dużej inwestycji, która będzie służyła wielu pokoleniom - wspomniał Józef Malec.

 

Po zakończonej uroczystości zaproszeni gości mogli obejrzeć wystawę zdjęć z przebiegu inwestycji.

Inwestycja – termomodernizacja ZSP w Golczewie – oficjalnie zakończona 

31 maja 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl