Powrót do artykułów

27 kwietnia 2023

Inwestycje Terytorialne Partnerstwa Powiatu Kamieńskiego

W środę, 26 kwietnia 2023 r. został odebrany projekt strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Partnerstwa Powiatu Kamieńskiego zawiązane w celu rozwiązania problemów, które są wspólne dla każdej z gmin Powiatu Kamieńskiego i samego powiatu.

 

Jest to dokument, który powstał po niemal 3 miesiącach pracy wielu osób z terenu całego powiatu. Choć jest to jeszcze wersja robocza, to już zawiera ciekawe diagnozy oraz przydatne dla społeczności projekty. Przyjęcie tego dokumentu w niedalekiej przyszłości przyniesie konkretne projekty realizowane dla naszych mieszkańców w konkretnym wymiarze finansowym, ponad 9 mln Euro na całe partnerstwo. Warto też wspomnieć, że profesjonalne doradztwo Związku Miast Polskich dla całego procesu powstawania partnerstwa zostało wsparte z pieniędzy Ministerstwa Funduszy i Polityki Społecznej. 

 

Dziękujemy wszystkim dotychczas zaangażowanym w projekt.

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo