Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  "IV Sosnowicki Rajd na 6 Łapach uważam za bardzo udany!!!" Tak może powiedzieć każdy kto odwiedził dziś schronisko i wziął udział w tym wydarzeniu! Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu - wystartowało ponad 70 osób!!!
Dziękujemy gościom i osobom towarzyszącym za wspaniałą atmosferę i za to że dzięki Wam oprócz 25 "rajdowców" WSZYSTKIE psiaki spacerowe poszły na spacer po rajdzie!
  Gratulujemy zwycięzcom: Trasa na 5km 1. Adrian Ścisłowski 2. Sabina Grela 3. Agnieszka i Olaf Pawełczyk, Trasa na 10 km 1. Dariusz Wacławek
2. Krzysztof Pająk 3. Adrianna Lipertowicz BRAWO! Oczywiście wszystko to mogło się odbyć dzięki zaangażowaniu wielu osób dla których los naszych psiaków jest ważny - pracowników, wolontariuszy, zaprzyjaźnionych sponsorów - zarówno firmy jak i osób prywatnych oraz ludzi mediów i polityki. Chcielibyśmy podziękować im - oprócz podziękowań - dyplomów i uścisku ręki także tutaj. Dziękujemy pracownikom - Monice, Andrzejowi, Darkowi, Krzysztofowi, Marcinowi, Markowi, Mariuszowi. To oni w pocie czoła w dzień i w nocy dbają by psiaki miały jak najlepiej. Nasi nieocenieni wolontariusze - na co dzień poza pracą, obowiązkami domowymi, pasjami i opieką nad swoimi zwierzakami domowymi potrafią wygospodarować czas na pomoc dla sosnowickich psiaków - dziękujemy Wam za radość jaką przynosicie im z każdą wizytą. Wielkie ukłony i podziękowania należą się także sponsorom i darczyńcom - nasze psiaki mają coraz lepsze warunki życia i oczekiwania na własny dom. Dzięki przychylności mediów możemy pokazać że nasze psiaki są przygotowywane i polecane do adopcji. Szczególnie dziękujemy za przybycie i dokładną relację z naszego rajdu Jarosławowi Bzowemu i całej redakcji Kuriera Szczecińskiego - promują bowiem działania na rzecz ochrony zwierząt w całym województwie. Wszystkie nasze działania przynoszą efekt w postaci udanych adopcji. W tym roku było to ponad 90 psich szczęść!!! Nadal oczekuje tyle samo na swoich własnych ludzi. Zapraszamy wszystkich zwierzolubów aby pomogli nam rozpalać radość w psich oczach i sercach przyjeżdżając na rodzinne spacery - zostańcie wolontariuszami schroniska! Jeśli nie macie takiej możliwości to wspomagajcie psiaki wirtualnie - udostępniajcie posty z prośbą o adopcje, włączajcie się i organizujcie zbiórki karmy, lub wpłacajcie darowiznę na Fundację Psia Kość - to fundacja która powstała i prowadzi działania tylko dla naszego schroniska i zwierzaków z naszych okolic.
Do zobaczenia na spacerach i za rok na jubileuszowym V Sosnowickim Rajdzie na 6 Łapach!!!

IV Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach za nami

09 września 2020

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl