Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

     Podczas dzisiejszego Jarmarku Bożonarodzeniowego mogliśmy poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

    Na placu przy Restauracji Herbowa panowała niecodzienna atmosfera, w powietrzu unosiły się świąteczne zapachy, a w tle można było usłyszeć brzmienie kolęd i pastorałek. 

    Na specjalnie przygotowanych świątecznych straganach każdy z gości mógł zaopatrzyć się m.in. w ozdoby i dekoracje świąteczne oraz skosztować przepysznych ciast i pierników. 

Dla każdego został przygotowany wigilijny poczęstunek z pierogami i barszczykiem, który można było otrzymać od pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Golczewie.

U Nadleśnictwa Rokita była możliwość zakupienia świątecznych drzewek. Miłą niespodzianką podczas dzisiejszego kiermaszu była wizyta Pana Jarosława Rzepy Posła na Sejm RP, który uczestnikom wręczał słodkie pierniki.

   Na jarmarku nie mogło zabraknąć części artystycznej. Piękne kolędy i świąteczne piosenki, w wykonaniu zespołu „Maliny” działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku, wprawiły w świąteczny nastrój i zwróciły uwagę na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

    Dla najmłodszych w programie były zabawy i konkursy, które zostały przygotowane przez pracowników GOKiS-u, a w punkcie strażackim OSP można było również poćwiczyć na specjalnie przygotowanym fantomie udzielania pierwszej pomocy. Najważniejszym punktem świątecznego kiermaszu była wizyta Św. Mikołaja, który obdarowywał słodkimi upominkami oraz wręczał niespodzianki za udział w konkursach.

    Serdeczne podziękowania za wsparcie przy organizacji jarmarku kierujemy do wszystkich uczestników i organizatorów: Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie, Ośrodka Pomocy Społecznej w Golczewie, Strażaków jednostek OSP, Regionu Dobrego Wsparcia, Caritasu  i Parafii Golczewo, a także do Pana Jacka Kuleszy oraz wszystkich stowarzyszeń, sołectw i wystawców, którzy dołożyli starań, by tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy mógł się odbyć.

Restauracji Herbowa, Piekarni i Cukierni Żelek, Nadleśnictwu Rokita oraz Radnym Rady Miejskiej w Golczewie dziękujemy za ofiarną pomoc i okazałą życzliwość.

 

Do zobaczenia za rok!

 

Jarmark Bożonarodzeniowy w Golczewie

18 grudnia 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl