Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Tegoroczne – 5 jubileuszowe rozdanie Bombek – 2020 miało odmienny charakter od pozostałych. Pandemia koronawirusa zablokowała wiele imprez i uroczystości. Mimo, że był to trudny rok dla wydarzeń kulturalnych w naszej gminie, to Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej zrealizowało kilka projektów. W styczniu 2020 r. odbył się Koncert Noworoczny. 6 marca odbyła się uroczystość patriotyczna – Pierwsze dni wolności Golczewa. Latem, 8 sierpnia, miało miejsce wydarzenie kulturalne w ogrodach dworku mechowskiego – Śpiewające ogrody.

 

  W czasie trwania wiosennego, zaostrzonego rygoru sanitarnego członkowie Stowarzyszenia czynnie włączali się w różne akcje charytatywne i wolontariackie, między innymi szyjąc maseczki dla mieszkańców gminy Golczewo i Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie. Swoim uczestnictwem w gminnych i powiatowych imprezach kulturalnych wspierali inne organizacje działające w gminie Golczewo i w powiecie kamieńskim.

Wszelkie inicjatywy i projekty członkowie Stowarzyszenia realizowali dzięki darczyńcom, przyjaciołom i pracownikom Urzędu Miejskiego w Golczewie, którzy pomagali im przy pisaniu projektów.

 

   W tym wyjątkowym roku podziękowano i wręczono symboliczną jubileuszową Bombkę – 2020 wszystkim tym, którzy wspierają i dają siłę do dalszej działalności Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Golczewskiej. Prezes SPZG Ireneusz Krzyżanowski osobiście dziękował słowami „dziękujemy za ten niezwykły dar, który nadaje sens naszej organizacji i naszej społecznej pracy na rzecz lokalnego społeczeństwa”.

 

   Laureatami Bombki – 2020 zostali: poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, poseł na Sejm RP Artur Łącki, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim, Gmina Golczewo, Panie: Janina Szelc, Maria Kozieło, Bogusława Makutra, Janina Zięciak, Danuta Krupa, Paulina Kloch, Panowie: Eugeniusz Jasiewicz, Ireneusz Krzyżanowski, Marian Klasik, Wiesław Żelek, Wiesław Kloch, Jacek Kulesza, Jacek Kołba, Ryszard Cieślikiewicz, Jorgu Apostolu, Tomasz Łukowski, Łukasz Kaczyński oraz Państwo: Aldona i Tomasz Kaczmarkowie, Maria i Marek Chodoniowie,, Elżbieta i Zbigniew Szychulscy, Barbara i Tadeusz Leusowie.

 

   Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej wszystkim serdecznie dziękuje i życzy dalszych sukcesów, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mieszkańcom Gminy Golczewo składa najlepsze życzenia, dużo zdrowia oraz pomyślnego Nowego Roku, pełnego optymizmu, wiary i nadziei na lepszą przyszłość.

 

 

Zarząd SPZG

Jubileuszowe – piąte rozdanie Bombek – 2020 

23 grudnia 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl