Powrót do artykułów

09 czerwca 2023

"Kabaretowe Powitanie Lata w Golczewie"

Serdecznie zapraszamy na festyn pn. "Kabaretowe Powitanie Lata", który odbędzie się w sobotę, 24 czerwca br. na stadionie miejskim im. Stanisława Kowalskiego w Golczewie.

 

O godzinie 11:00 rozpocznie się on turniejem piłkarskim dla dzieci im. Stanisława Kowalskiego.

O godzinie 16:00 wystąpi ze swoimi utworami Zespół Śpiewaczy "Maliny" działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Golczewie.  

Najmłodszych zapraszamy do zabawy w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku animacyjnym oraz na inne atrakcje przygotowane specjalne dla nich.

O 17:30 na scenie z nowym programem i aranżacją wystąpi "HeartBeat Dance Studio".

O 18:00 startujemy z Kabaretowym Super Show, a wystąpią w nim

- "Kabaret Super Show", w jego składzie występują: Bartosz Gajda - komik i standuper, były członek kabaretu 'Łowcy B.", Jarosław Sobański oraz Karolina Kuras- "Kabaret Zachodni", Andrzej Kozłowski - kabaret "Pod Wyrwigroszem', finalista programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Damian Lebieda - Kabaret "Czwarta Fala"

- Kabaret "Czwarta Fala" – jeden z najpopularniejszych kabaretów na polskim YouTube, ponad 500 000 aktywnych subskrybentów i przeszło 150 000 000 wyświetleń ich filmów sprawiają, że nie trzeba ich nikomu przedstawiać.Twórcy parodii Wieśka Tico, która osiągnęła rekordową liczbę ponad 50 000 000 odsłon, stając się najpopularniejszą parodią w historii!

- Jerzy Kryszak - Polski aktor teatralny, filmowy, dubbingowy, satyryk oraz artysta kabaretowy. Pierwszy duży rozgłos przyniosła mu rola doktora Zdzisława Kołka w serialu komediowym Stanisława Barei „Alternatywy 4”. W latach 90. zakończył karierę teatralną, żeby poświęcić się działalności kabaretowej. Swojego głosu użyczał bohaterom wielu filmów animowanych, takich jak „Stuart Malutki 2”, „Iniemamocni” czy „Auta”. Wiecie o nim wszystko?

O 21:00 Thomas Grotto w koncercie zaśpiewa największe włoskie przeboje.

Następnie od 22:15 obejrzymy multimedialny pokaz laserowy.

O 23:00 na scenie wystąpi golczewski raper Chomik wraz z Bladim i Brunem w koncercie hip-hopowym.

A od 23:15 zapraszamy do zabawy pod "golczewską chmurką" którą poprowadzą EL Wariaci

 

Operacja pn. „Kabaretowe Powitanie Lata w Golczewie” mająca na celu działanie na rzecz promocji walorów rekreacyjnych i przyrodniczych Gminy Golczewo poprzez organizacje wydarzenia, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo