Koncert Noworoczny Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej

Powrót do artykułów

08 stycznia 2024

W ubiegły piątek  5 stycznia 2024 roku Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej wraz ze Starostwem Powiatowym w Kamieniu Pomorskim zorganizowało Koncert Noworoczny - Bombka 2023.

 

Prezes Stowarzyszenia Ireneusz Krzyżanowski oraz Starosta Józef Malec powitali przybyłych gości oraz złożyli noworoczne życzenia.

Podczas wieczoru mogliśmy posłuchać kolęd oraz pastorałek w wykonaniu Zespołu ,,Śpiewające Golczewo” składającego się z członków SPZG,   ,,Strefa Dźwięku” z Kamienia Pomorskiego oraz Zespołu śpiewaczego ,,Stuchowianki” ze Stuchowa.

 

Mogliśmy zobaczyć również tradycyjne elementy kolędowania czyli szopkę oraz gwiazdę. Oprawa muzyczna była dziełem Pani Wiktorii Kiełbasy za co serdecznie dziękujemy.

Nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz słodkiego poczęstunku.

 

Koncert był podziękowaniem dla wszystkich, którzy poświęcają swój czas i wspierają działalność Stowarzyszenia. Szczególne podziękowania za szlachetność i hojność Prezes skierował do sponsorów oraz darczyńców, dzięki którym wiele projektów mogło być zrealizowanych.

 

W ramach podziękowań Bombkę - 2023 otrzymali wszyscy wspierający Stowarzyszenie, sympatycy oraz nowi członkowie Stowarzyszenia.

Podziękowania skierowano również do Gminy Golczewo, GOKiS-u  oraz Nadleśnictwa Międzyzdroje za pomoc w zorganizowaniu tego niezwykłego wydarzenia.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo