Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Czasy PRL-u z jednej strony uważane są za okres pełen absurdów, a z drugiej wspomina się wielką obrotność oraz spryt Polaków. Każdy pamięta ten okres nieco inaczej. Dziś pojawia się jedyna w swoim rodzaju szansa na wspomnienie dawnego życia i wygrania przy tym wspaniałych nagród!

 

  Jeśli zdarza się Wam wyruszać w sentymentalną podróż do czasów Polski Ludowej to może to idealny czas by wziąć udział w naszej zabawie, której organizatorem jest serwis Aplikuj.pl? Portal umożliwia stworzenie niesamowitej galerii zdjęć obrazujących pracę w tym charakterystycznym okresie w polskiej historii. Jest to możliwość nie tylko na świetną zabawę, ale i na zdobycie wspaniałych nagród.

 

  Osoby chcące dołączyć do konkursu powinny mieć powyżej 50 lat oraz zamieszkiwać województwo pomorskie/ zachodniopomorskie. Termin nadsyłania fotografii mija 12 stycznia 2021 roku. Należy wybrać maksymalnie 3 fotografie i przesłać je za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie. Jest to szybkie, proste w obsłudze oraz w pełni bezpieczne rozwiązanie. Cały konkurs odbywa się przez Internet. Znasz kogoś kto bardzo chciałby wziąć udział w konkursie, ale z jakiegoś powodu nie może zrobić tego osobiście? Poproś taką osobę o zgodę i wyślij zgłoszenie w jej imieniu.

 

  Na finalistów czekają świetne nagrody w postaci: telefonów komórkowych, książek, kursów komputerowych (strefakursow.pl), wycieczek do Skandynawii (fregata.pl) i przydatnych gadżetów! Więcej informacji na temat konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze.

 

KONKURS NA ZDJĘCIE PRZEDSTAWIAJĄCE PRACĘ W CZASACH PRL-U

20 listopada 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl