Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Grupa „Działamy dla Wspólnego Dobra” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie zrealizowała inicjatywę lokalną  pn. „Kwiatowe Cuda Wianki”. Głównym celem projektu było przybliżenie kultury upiększania ogrodów, balkonów kwiatowymi kompozycjami, spędzanie wspólnego czasu oraz zintegrowanie się z mieszkańcami gminy.

 

W ramach projektu w sierpniu został ogłoszony konkurs na najładniejszy taras, balkon oraz ogród, który zlokalizowany jest w Gminie Golczewo. Mieszkańcy gminy przesyłali zdjęcia własnej aranżacji ogrodów, balkonów i tarasów. Zgłoszono kilkanaście niepowtarzalnych miejsc, zakątków które zdobią ogrody naszych mieszkańców. Nie ma dwóch takich samych ogrodów, balkonów czy tarasów. Różnorodność w wyglądzie, dobrze dobrane rośliny czy umiejętnego wykorzystania elementów małej architektury jest odzwierciedleniem charakteru, pasji i usposobienia jego właściciela. Zawsze jednak stanowi owoc trudu i ciężkiej codziennej pracy, aby przestrzeń, o którą dbamy wyglądała wyjątkowo.

 

Laureaci konkursu zostali wybrani oraz nagrodzeni w minioną sobotę (10.09.) w miejscowości Ronica (gm. Golczewo). W tym samym dniu odbyły się również warsztaty florystyczne, czyli umiejętność dobierania kwiatów, roślin ozdobnych tak, aby tworzyły kwietne, niepowtarzalne kompozycje. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno osób dorosłych jak i również dzieci oraz młodzieży.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz osobom zaangażowanym w realizację lokalnej inicjatywy.

Inicjatywa lokalna „Kwiatowe Cuda Wianki” jest koordynowana i wspierana w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Kwiatowe Cuda Wianki

15 września 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl