Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   14 maja 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, oraz Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie otrzymali informację o wynikach konkursu  „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”. Uczniowie SP w Wysokiej Kamieńskiej Marzena Radoń, Kacper Caban, Martyna Wenszka oraz uczennice ZSP w Golczewie Olimpia  Kucharska, Wiktoria Czerwonka oraz Wiktoria Hołub zostali zwycięzcami III edycji konkursu realizowanego w ramach projektu edukacyjnego ,,Ochrona Przyrody Bez Granic - Kluby Przyjaciół Parków Narodowych”. Działania projektowe i konkursowe były  realizowane we współpracy i w partnerstwie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej (Hortobagy Nemzeti Park).

 

   Zadaniem uczestników było między innymi:  zaprojektowanie wycieczki do parku narodowego i zaprezentowanie jego pięknych walorów turystycznych, przyrodniczych oraz krajobrazowych, przygotowanie folderu, materiałów reklamowych, zdjęć i raportu z odbytych działań, zaprojektowanie logotypu dla polsko-węgierskiego projektu edukacyjnego, przygotowanie prezentacji dotyczącej podróży żurawi z Wolińskiego Parku Narodowego do Parku Narodowego Hortobagy oraz opisanie najpiękniejszych zakątków przyrodniczych znajdujących się na tej trasie, napisanie pracy – eseju dotyczącego postaci splatających historię Polski i Węgier oraz przygotowanie dwóch filmów edukacyjnych z odbytej wizyty w Wolińskim Parku Narodowym.

 

  Obie ekipy uczniów cięż pracowały od października 2020 r. do kwietnia 2021 wykonywali różne zadania. Pracy było bardzo dużo i niełatwej, pandemia utrudniła wiele ich działań, ale podołali wszystkim zadaniom. Po raz drugi uczniowie obu szkół znaleźli się w trójce najlepszych zespołów konkursowych. Nagrodą będzie wyjazd na tygodniową wycieczkę. Ze względu na pandemię nie znamy jeszcze terminu i miejsca wyjazdu.

 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Źródło: SP w Wysokiej Kamieńskiej

ZSP w Golczewie

 

 

Laureaci konkursu  „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”

02 czerwca 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl