Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   14 maja 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, oraz Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie otrzymali informację o wynikach konkursu  „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”. Uczniowie SP w Wysokiej Kamieńskiej Marzena Radoń, Kacper Caban, Martyna Wenszka oraz uczennice ZSP w Golczewie Olimpia  Kucharska, Wiktoria Czerwonka oraz Wiktoria Hołub zostali zwycięzcami III edycji konkursu realizowanego w ramach projektu edukacyjnego ,,Ochrona Przyrody Bez Granic - Kluby Przyjaciół Parków Narodowych”. Działania projektowe i konkursowe były  realizowane we współpracy i w partnerstwie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym Puszty Węgierskiej (Hortobagy Nemzeti Park).

 

   Zadaniem uczestników było między innymi:  zaprojektowanie wycieczki do parku narodowego i zaprezentowanie jego pięknych walorów turystycznych, przyrodniczych oraz krajobrazowych, przygotowanie folderu, materiałów reklamowych, zdjęć i raportu z odbytych działań, zaprojektowanie logotypu dla polsko-węgierskiego projektu edukacyjnego, przygotowanie prezentacji dotyczącej podróży żurawi z Wolińskiego Parku Narodowego do Parku Narodowego Hortobagy oraz opisanie najpiękniejszych zakątków przyrodniczych znajdujących się na tej trasie, napisanie pracy – eseju dotyczącego postaci splatających historię Polski i Węgier oraz przygotowanie dwóch filmów edukacyjnych z odbytej wizyty w Wolińskim Parku Narodowym.

 

  Obie ekipy uczniów cięż pracowały od października 2020 r. do kwietnia 2021 wykonywali różne zadania. Pracy było bardzo dużo i niełatwej, pandemia utrudniła wiele ich działań, ale podołali wszystkim zadaniom. Po raz drugi uczniowie obu szkół znaleźli się w trójce najlepszych zespołów konkursowych. Nagrodą będzie wyjazd na tygodniową wycieczkę. Ze względu na pandemię nie znamy jeszcze terminu i miejsca wyjazdu.

 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Źródło: SP w Wysokiej Kamieńskiej

ZSP w Golczewie

 

 

Laureaci konkursu  „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po węgierską Pusztę”

02 czerwca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl