Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Z przyjemnością informujemy, że została rozstrzygnięta druga edycja konkursu „Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę”, realizowanego w ramach międzynarodowego projektu pn. Ochrona Przyrody Bez Granic - „Kluby Przyjaciół Parków Narodowych” przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej  wspólnie z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz Parkiem Narodowym  Puszty Węgierskiej.Do konkursu zgłosiło się 18 zespołów z 8 szkół Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia. Uczniowie pracowali od października do końca kwietnia. Musieli wykonać prace graficzne, literackie, filmiki, prezentacje i jednocześnie trzeba było wykazać się wiedzą na temat Wolińskiego Parku Narodowego oraz Węgierskiego Parku Hortobagy 

 

Zwycięzcy Konkursu:

 

Zespół Leśne Dziewczyny z Zespołu Szkól Publicznych im. Bolesława Chrobrego w Golczewie, w składzie: Karolina Kurczak, Amelia Kunkel, Urszula Oleksiewicz, pod kierunkiem p. Elżbiety Kuleszy;•   

 

Zespół Komarki ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie, w składzie: Konrad Hałabaty, Filip Sowa, Dawid Poddębniak, pod kierunkiem p. Elżbiety Gieroń;•   

 

Zespół Ameby z Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, w składzie: Paulina Marszałek, Kornelia Orszulak, Hanna Leus pod kierunkiem p. Małgorzaty Pietrzykowskiej - Pulut.

 

Wyróżnienia:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. Władysława Szafera w Wapnicy,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie.

 

Nagrodą dla trzech zwycięskich zespołów z Polski i Węgier miał być 7-dniowy pobyt studyjno-edukacyjny w Parku Narodowym Puszty Węgierskiej oraz 7-dniowy pobyt w Wolińskim Parku Narodowym. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, organizatorzy konkursu rozważają różne warianty organizacji obozu lub realizacji nagrody w innej formie, o  czym powiadomią laureatów w terminie późniejszym.Wyróżnione szkoły oraz te, z których pochodzą laureaci konkursu, otrzymają ponadto  dyplomy oraz pomoce naukowe związane z edukacją przyrodniczą o wartości ok. 1.500 zł każda.

 

Serdecznie gratulujemy!

Laureaci konkursu "Od polskiego wybrzeża Bałtyku po Węgierską Pusztę"

25 maja 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl