Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

 

Grupa „Aktywna młodzież” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie zrealizowała inicjatywę lokalną pn. „Letnia Akademia Teatralna”. Jej celem było m.in. zintegrowanie kulturalne i społeczne mieszkańców gminy Golczewo, zwiększenie świadomości i wiedzy na temat różnorodności kulturowej i społecznej oraz podniesienia wiedzy z zakresu teatru oraz sztuki.

 

W ramach projektu został przeprowadzony tygodniowy cykl warsztatowy dla otwartej grup dzieci i młodzieży z gminy Golczewo. Najmłodsi podczas warsztatów teatralnych poszukiwali swojego potencjału oraz najlepszych dla siebie form ekspresji przy produkcji spektaklu. Grupa poznała tajniki zadań aktorskich, ruchu scenicznego, przeszli trening pantomimiczny i akrobatyczny. Ponadto uczestnicy przygotowali wszystkie elementy dekoracyjne, kostiumy i rekwizyty do spektaklu w ramach warsztatów z dziedziny scenografii i kostiumów. Zwieńczeniem warsztatów były trzy pokazy spektaklu plenerowego przygotowanego w ramach przedsięwzięcia. Młodzi wykonawcy - niczym prawdziwi aktorzy teatru plenerowego w artystycznej trasie, objechali ze swoim spektaklem okoliczne wioski: Gadom, Kretlewo i Kozielice. Same pokazy w sołectwach były małymi świętami gromadzącymi lokalną społeczność, otwierającymi ich na artystyczne tematy oraz inspirującymi do odczytywania języka teatru, dyskutowania, odkrywania na nowo swoich wsi jako miejsc wydarzeń kulturalnych i artystycznych aktywności.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w przeprowadzeniu zajęć teatralnych i realizacji lokalnej inicjatywy. Inicjatywa lokalna „Letnia Akademia Teatralna” jest koordynowana i wspierana w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury  Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Letnia Akademia Teatralna w Golczewie

09 września 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl