Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Masz fajny pomysł na odkrywanie, rozwijanie i wzbogacanie potencjału kulturowego lokalnej społeczności? My pomożemy Wam w realizacji Waszych marzeń.

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rusza z realizacją kolejnego etapu projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, dofinansowanego w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022. 30 maja rozpoczynamy nabór wniosków na realizację inicjatyw lokalnych. Nabór potrwa do 15 czerwca br.

Do działań zapraszamy grupy nieformalne (min. 2 osoby) i grupy formalne (organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkole itp.). W ramach środków finansowych, pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, będziemy mogli dofinansować od 3 do 7 lokalnych inicjatyw.

Załączony wniosek należy wypełnić komputerowo i dostarczyć do siedziby GOKiS (wersja papierowa) oraz wysłać na e-mail: gokis@golczewo.pl (wersja elektroniczna). Wszelką pomoc można uzyskać w GOKiS - jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Na 9 czerwca (godz.: 16:00) jest planowane spotkanie z animatorką z Narodowego Centrum Kultury, która będzie prowadziła konsultacje w sprawie naboru wniosków na Inicjatywy Lokalne. Czekamy na Państwa kreatywne i ciekawe propozycje wydarzeń. Powodzenia!

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Wniosek

Regulamin

 

Masz pomysł na działanie – zapraszamy do GOKiS-u!

14 czerwca 2022

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl