Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Masz fajny pomysł na odkrywanie, rozwijanie i wzbogacanie potencjału kulturowego lokalnej społeczności? My pomożemy Wam w realizacji Waszych marzeń.

 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rusza z realizacją kolejnego etapu projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, dofinansowanego w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022. 30 maja rozpoczynamy nabór wniosków na realizację inicjatyw lokalnych. Nabór potrwa do 15 czerwca br.

Do działań zapraszamy grupy nieformalne (min. 2 osoby) i grupy formalne (organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkole itp.). W ramach środków finansowych, pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, będziemy mogli dofinansować od 3 do 7 lokalnych inicjatyw.

Załączony wniosek należy wypełnić komputerowo i dostarczyć do siedziby GOKiS (wersja papierowa) oraz wysłać na e-mail: gokis@golczewo.pl (wersja elektroniczna). Wszelką pomoc można uzyskać w GOKiS - jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Na 9 czerwca (godz.: 16:00) jest planowane spotkanie z animatorką z Narodowego Centrum Kultury, która będzie prowadziła konsultacje w sprawie naboru wniosków na Inicjatywy Lokalne. Czekamy na Państwa kreatywne i ciekawe propozycje wydarzeń. Powodzenia!

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Wniosek

Regulamin

 

Masz pomysł na działanie – zapraszamy do GOKiS-u!

14 czerwca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl