Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Budowa świetlicy w Mechowie staje się rzeczywistością. Nasz wniosek o dofinansowanie inwestycji pn. „Budowa świetlicy wiejskiej w Mechowie” znalazł się na liście projektów zakwalifikowanych do realizacji. Szacowany koszt przedsięwzięcia to 725 426,00 zł, z czego 63,63% kosztów całkowitych pochodzi z dotacji. Operacja uwzględnia wyposażenie obiektu w mikroinstalację, która będzie zapewniała pokrycie najmniej w 50% zapotrzebowania tego obiektu na energię elektryczną lub cieplną.

 

- Jest mi niezmiernie miło, że pozyskaliśmy kolejne wsparcie finansowe dla naszej gminy. Takie miejsca są bardzo potrzebne. Lokalna społeczność będzie mogła się bardziej zintegrować. Wiem, że ta inwestycja jest marzeniem wielu osób zamieszkujących Sołectwo Mechowo, które teraz uda się spełnić. Dziękuję Pani Wandzie Balbus, która przez wiele lat dokładała wszelkich starań by to marzenie stało się rzeczywistością, zwłaszcza po zamknięciu Szkoły Podstawowej w Mechowie – skomentował Maciej Zieliński.

 

Listę operacji znajdziecie pod linkiem: http://www.prow.wzp.pl/sites/default/files/lista_operacji_informujaca_o_kolejnosci_przyslugiwania_pomocy_-obiekty_pelniace_funkcje_kulturalne_0.pdf

 

Mechowo będzie miało świetlicę!

27 kwietnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl