Powrót do artykułów

27 listopada 2023

"Mikołajki jak z bajki"

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na grudniowe wydarzenie pn. „Mikołajki jak z bajki”. Mikołajkowa impreza odbędzie się 6 grudnia o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie (sala widowiskowa).

 

Na ten magiczny dzień przygotowaliśmy spektakl teatralny „Opowieści z Laponii”, animacje w klimacie świątecznym oraz słodką niespodziankę. Nie zabraknie również wizyty Mikołaja!

 

Jak sam tytuł wskazuje, zachęcamy dzieci do przebrania się za ulubioną postać z bajki, dzięki czemu podkreślimy baśniowy klimat naszego wydarzenia. Czeka na was mnóstwo atrakcji i nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego humoru.

 

Organizatorem imprezy jest grupa nieformalna wraz ze Stowarzyszeniem Dla Gminy Golczewo, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie oraz Gmina Golczewo.

Wydarzenie „Mikołajki jak z bajki” zostało dofinansowane w ramach realizacji Programu Społecznik na lata 2022-2024.

 

Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo