"Mikolajki jak z bajki" 

Powrót do artykułów

08 grudnia 2023

Mikołajki to wyczekiwane przez dzieci wyjątkowe wydarzenie. 6 grudnia w golczewskim ośrodku kultury odbyła się mikołajkowa impreza, która dała dzieciom wiele uśmiechu i radości, tym bardziej, że razem z Mikołajem do Golczewa przybyła prawdziwa zima.

 

Przy współpracy grupy nieformalnej, wolontariuszy, Stowarzyszenia Dla Gminy Golczewo oraz pracowników GOKiS w miejscowej instytucji kultury zorganizowano wydarzenie pn. „Mikołajki jak z bajki”. Dla najmłodszych był teatrzyk „Opowieści z Laponii”, mikołajkowe animacje, zabawy i to co zawsze cieszy się popularnością mega duża fontanna czekolady z owocami i ciastkami. Każde dziecko otrzymało również symboliczne mikołajkowe czapeczki, aby podkreślić wyjątkowy magiczny wieczór. Mikołajki jak z bajki były także okazją do przebrania się w baśniowe stroje. Oczywiście nie zbrakło gościa z dalekiej Laponii – Mikołaja, który miał dla wszystkich wytrwałych drobne prezenty.

 

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pomoc, która w tym dniu była bezcenna. Dziękujemy również Państwu Zuzannie i Edwardowi Zychom oraz Gminie Golczewo za wsparcie w organizacji wydarzenia.

 

Wydarzenie „Mikołajki jak z bajki” zostało dofinansowane w ramach realizacji Programu Społecznik na lata 2022-2024.

Program został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo