Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podpisał umowę na wykonanie termomodernizacji Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie oraz robót związanych z zagospodarowaniem terenu. Wykonawca zadania - Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością „KDI Sp. Z o. o. z siedzibą w Szczecinie zaoferował wykonanie zadania za kwotę 5.871.497,02 zł brutto. W ramach inwestycji wykonane zostanie docieplenie budynku szkoły, wymienione zostaną wszystkie okna i drzwi zewnętrzne wymieniona zostanie również instalacja  c. o. Place przyszkolne pokryje nowa nawierzchnia, a wokół szkoły zasadzone zostaną drzewa i krzewy. Z placu od strony ul. Szkolnej wyjedziemy nowym zjazdem, a od strony ul. Zwycięstwa powstaną chodniki prowadzące do wejścia do szkoły.

 

Inwestycja potrwa 7 miesięcy, a korzyści będziemy odczuwać przez wiele lat. Termomodernizacja obiektów Zespołu Szkół Publicznych i zmodernizowane place przyszkolne nie tylko podniosą estetykę Golczewa, ale i przyniosą spore oszczędności związane z eksploatacją dla budżetu Gminy. 

Wyremontowana szkoła będzie miejscem wielu inicjatyw prospołecznych sprzyjających rewitalizacji Gminy Golczewo.

 

 

Rozpoczęta inwestycja jest częścią projektu pn. ,,Termomodernizacja obiektu Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie przy ul. Szkolnej 2 jako element procesu rewitalizacji społecznej stwarzający nowe możliwości rozwijania aktywności społecznej mieszkańców gminy Golczewo”, który otrzymał dofinansowanie w wysokości 3 865 873,98 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. 

 

 

Największa inwestycja w Golczewie rozpoczęta!

29 maja 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl