Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Grupa Roztańczeni realizuje inicjatywę lokalną pn. „Nakręceni na Golczewo”, której celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży w czasie wolnym.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane na podstawie przeprowadzonej diagnozy lokalnej na przełomie marca/kwietnia. Przez dwa dni w GOKiS (16-17.08) odbywały się warsztaty taneczne, które poprowadziła Magdalena Graca. Dzieci oraz młodzież zostały podzielone na grupy, które były dostosowane przede wszystkim do ich wieku. Taniec i muzyka to jedna z lepszych form spędzania wolnego czasu, zwłaszcza w wakacje, kiedy jest go bardzo dużo. Zajęcia wymagały od uczestników pełnego skupienia i zaangażowania, ponieważ przez te dwa dni, mieli oni przyswoić wszystkie kroki choreografii przygotowanej przez Magdalenę Gracę. Wyczerpująca praca taneczna poprzez zabawę, dająca wiele satysfakcji i uśmiechu na twarzach dzieci i młodzieży. Zwieńczeniem tych warsztatów była przygoda z obiektywem kamery, czyli nagranie teledysku tanecznego w czwartek (18.08) w pięknych zakątkach Golczewa przez Krzysztofa Kuźnickiego. Uczestnicy spędzili wiele godzin, by przedstawić przygotowaną choreografię i wypromować nasze miasto w jak najlepszy sposób. Już wkrótce efekty tej pracy zostaną udostępnione na portalach społecznościowych (Facebook GOKiS i Golczewa). Czekamy z niecierpliwością na teledysk taneczny grupy Roztańczeni zrealizowany dzięki inicjatywie lokalnej pn.: „Nakręceni na Golczewo”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność, otwartość i rewelacyjne roztańczenie przed obiektywem kamery!   

 

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Nakręceni na Golczewo

19 sierpnia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl