Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Grupa nieformalna „Roztańczeni” przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie była inicjatorem inicjatyw lokalnej pn. „Nakręcenie na Golczewo”. Działanie powstało w ramach realizacji projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
z programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022”.

 

Trzydniowe warsztaty taneczne, które odbyły się w sierpniu w charakterystycznych miejscach Golczewa, zakończyły się teledyskiem. Nagranie i montaż krótkiego muzycznego filmu to efekt pracy Krzysztofa Kuźnickiego – reżysera wielu filmów dokumentalnych i animatora kultury. Dla uczestników inicjatywy praca przed obiektywem kamery była nowym wyzwaniem, ciekawym doświadczeniem i niezapomnianą przygodą.

 

Mamy nadzieję, że teledysk taneczny się spodoba i będzie pamiątką dla przyszłych pokoleń oraz promocją dla Gminy Golczewo. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tym projekcie i poświęcili dla niego czas wakacyjny – tę staranność, zaangażowanie i ogromne serce do tańca widać na teledysku. Dziękujemy także pani Magdalenie Gracy za przepiękną choreografię i elastyczność w swoich działaniach, że nawet najmniej doświadczony uczestnik, mógł poczuć się jak prawdziwy tancerz! Panu Krzysztofowi Kuźnickiemu dziękujemy za ten prawdziwy, taneczny i profesjonalny teledysk! Dziękujemy również panu Krzysztofowi Baranowskiemu, który na potrzeby tej inicjatywy stworzył specjalnie muzykę. To była wielka przyjemność móc z Wami współpracować.

 

Inicjatywa lokalna  „Nakręceni na Golczewo” jest koordynowana i wspierana w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury  Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qDUBvt3Vn5o

 

 

 

Nakręceni na Golczewo w tanecznym teledysku

07 września 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl