Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Szanowni Państwo, z ogromnym smutkiem i niepokojem obserwujemy to co dzieje się obecnie na terenie Ukrainy. W związku z powyższym zwarliśmy szeregi i wskazujemy, że do dyspozycji każdej osoby broniącej się przed inwazją rosyjską, pozostaje system nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej.
Każda osoba, która potrzebuje wsparcia prawnego znajdzie je u nas. Osoby, które chcą z takiej porady skorzystać proszone są o kontakt pod adresem e-mail: fundacjafika@gmail.com celem umówienia porady. Wiadomość może być napisana w języku ukraińskim lub angielskim. Porady udzielane są w formie zdalnej. W razie potrzeby zapewnimy wsparcie tłumacza.
Jesteśmy tu dla Was.
 
Пані та панове,
Ми з великим сумом і тривогою спостерігаємо за тим, що зараз відбувається в Україні. Тому ми скоротили лави і вказуємо, що система безкоштовної правової та громадянської допомоги є в розпорядженні кожного, хто захищається від російського вторгнення.
Кожен, кому потрібна юридична допомога, знайде її у нас. Люди, які хочуть скористатися такими порадами, зв’яжіться з нами за електронною адресою: fundacjafika@gmail.com, щоб записатися на прийом. Повідомлення можна написати українською або англійською мовою. Консультація надається дистанційно. При необхідності надамо перекладача.
Ми тут для вас.
 

Nieodpłatna pomoc prawna i obywatelska

27 kwietnia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl