Nowy samochód ratowniczy-gaśniczy w Gminie Golczewo

Powrót do artykułów

04 listopada 2022
Dzisiejszy dzień zapisał się na kartach historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie. W piątek, 4 listopada 2022 r. do golczewskiej jednostki trafił fabrycznie nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy marki Man.
 
Pojazd zastąpi wysłużonego Jelcza oraz zwiększy bezpieczeństwo w naszym regionie. W przywitaniu nowego auta udział wzięły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Golczewo, a także zaprzyjaźniona jednostka OSP Ościęcin.- Bardzo się cieszę, że długo oczekiwany ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy trafił do Golczewa. Jestem bardzo zbudowany i dziękuję wszystkim druhom i druhnom OSP z naszej gminy, a także zaprzyjaźnionej jednostki z Ościęcina za przywitanie nowego auta specjalnie utworzoną kolumną. Wierzę, że ten samochód będzie przez wiele lat służył podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Ufam, że nie jest to koniec dobrych wiadomości dla jednostek OSP z naszej gminy w tym roku – powiedział Burmistrz Golczewa, Maciej Zieliński.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo