Zestaw sprzętu nagłośnieniowego, zakupiony w ramach dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest już w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie.

 

Miejscowy ośrodek kultury pozyskał  tym roku środki finansowe na doposażenie instytucji w nowy sprzęt nagłośnieniowy. Umowa na realizację zadania, pn. „Zakup zestawów sprzętów na poszerzenie oferty i edukacji kulturalnej”, została podpisana w maju br., a pod koniec ubiegłego tygodnia (19 czerwca) cały zestaw aparatury akustycznej trafił do naszego ośrodka. Zakupiliśmy m.in. zestaw nagłośnieniowy frontowy z kolumnami, wzmacniaczem, monitorami scenicznymi oraz mikser dźwiękowy, mikrofony nagłowne i zestaw oświetleniowy. Wartość całego zestawu to kwota 35 tys. zł, z czego 80% zostało dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Zakupiony sprzęt ułatwi nam organizację wielu przedsięwzięć kulturalnych zarówno w naszej siedzibie jaki i w przestrzeni publicznej. Pierwsze próby dźwiękowe mamy już za sobą i śmiało możemy stwierdzić, że inwestycja w nowa akustykę była dobrą decyzją.

 

Zadanie pn. „Zakup zestawów sprzętów na poszerzenie oferty i edukacji kulturalnej” - dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Nowy zestaw sprzętu nagłośnieniowego jest już w GOKiS

22 czerwca 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl
Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)