Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Zestaw sprzętu nagłośnieniowego, zakupiony w ramach dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest już w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie.

 

Miejscowy ośrodek kultury pozyskał  tym roku środki finansowe na doposażenie instytucji w nowy sprzęt nagłośnieniowy. Umowa na realizację zadania, pn. „Zakup zestawów sprzętów na poszerzenie oferty i edukacji kulturalnej”, została podpisana w maju br., a pod koniec ubiegłego tygodnia (19 czerwca) cały zestaw aparatury akustycznej trafił do naszego ośrodka. Zakupiliśmy m.in. zestaw nagłośnieniowy frontowy z kolumnami, wzmacniaczem, monitorami scenicznymi oraz mikser dźwiękowy, mikrofony nagłowne i zestaw oświetleniowy. Wartość całego zestawu to kwota 35 tys. zł, z czego 80% zostało dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Zakupiony sprzęt ułatwi nam organizację wielu przedsięwzięć kulturalnych zarówno w naszej siedzibie jaki i w przestrzeni publicznej. Pierwsze próby dźwiękowe mamy już za sobą i śmiało możemy stwierdzić, że inwestycja w nowa akustykę była dobrą decyzją.

 

Zadanie pn. „Zakup zestawów sprzętów na poszerzenie oferty i edukacji kulturalnej” - dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Nowy zestaw sprzętu nagłośnieniowego jest już w GOKiS

22 czerwca 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl