Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W sobotę 13 sierpnia Grupa Nieformalna działająca przy OSP w Mechowie wraz z mieszkańcami Sołectwa Mechowo i druhami jednostki OSP zrealizowała projekt pn. "O czystość planety dbamy - nakrętki i śmieci zbieramy" w ramach Program Społecznik na lata 2022-2024 zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Realizację projektu rozpoczęliśmy od uprzątnięcia miejscowości z zalegających śmieci oraz ustawienia koszy na odpady segregowane w kształcie atrakcyjnych grzybków muchomorków. Następnie ustawiliśmy pojemnik w kształcie serca, który posłuży zarówno naszemu Sołectwu, jak i pobliskim do zbierania plastikowych nakrętek. Przedmioty te zostały zakupione dzięki pozyskanym środkom z Programu Społecznik. Po uprzątnięciu wsi, na terenie sportowo - rekreacyjnym zorganizowane zostały warsztaty ekologiczne, które poprowadził animator kultury, na co dzień pracujący w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie.

 

Mieszkańcy wykonali doniczki z plastikowych butelek, karmniki, a z kartonów gry planszowe. Uczestnicy także przygotowali plakaty promujące ekologię. Za uczestnictwo w wydarzeniu oraz plakaty ekologiczne mieszkańcy otrzymali drobne upominki.  Przedmioty z recyklingu oraz ekoplakaty można obejrzeć na wystawie
w GOKiS w Golczewie.

 

Podczas wydarzenia uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanego wcześniej poczęstunku takiego jak: wata cukrowa, hot dogi i napoje. Dla dzieci zorganizowany został kącik zabaw. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie wszystkim biorącym udział w przygotowaniach i realizacji tego projektu.

 

#PomorzeZachodnie #społecznik #KARRSA #ProgramSpołecznik Pomorze Zachodnie Pomorze Zachodnie News

Źródło: Sołectwo Mechowo

"O czystość planety dbamy - nakrętki i śmieci zbieramy"

19 sierpnia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl