Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

 

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki w towarzystwie samorządowców odwiedził zakończoną inwestycję w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych pn. Modernizacja dwóch sal gimnastycznych oraz przylegających do nich szatni i sanitariatów w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

 

- Jest to dla mnie wielka radość, że wspólnie mogliśmy przywrócić temu miejscu należny mu wygląd i funkcjonalność. Wszyscy wiemy, jak bardzo ważne jest, aby młodzież szkolna mogła uprawiać sport w komfortowych warunkach. Dla mnie jako absolwenta tej szkoły, jest to moment wyjątkowo radosny. Wierzę, że efekty tej pracy będą służyły nam wszystkim przez wiele lat. Dziękuje osobom zaangażowanym w te przedsięwzięcie, Sekretarz Gminy Pani Małgorzacie Wójcik, Panu Norbertowi Durys przedstawicielowi wykonawcy firmy KDI, Inspektorowi Nadzoru Panu Maciejowi Więckowskiemu, pracownikom Urzędu, Nauczycielom za wyrozumiałość podczas modernizacji, a szczególnie Panu Wojewodzie Zbigniewowi Boguckiemu, za życzliwość i wsparcie. – podsumował zakończoną inwestycję Burmistrz Golczewa, Maciej Zieliński.

 

W ramach zadania zmodernizowano dwie sale gimnastyczne oraz przylegające do nich sanitariaty, szatnie i korytarze. Wyremontowano także toaletę i korytarze na terenie tzw. starej szkoły. Poza pracami związanymi z modernizacją mocno wyeksploatowanych elementów doposażono sale w nowe kosze do koszykówki, kompletne wyposażenie do gry w siatkówkę, siatki ochronne oraz maty chroniące nową nawierzchnię przed uszkodzeniami, a także zakupiono specjalne urządzenie czyszczące. Łączny koszt realizacji zadania wyniósł 1 294 905,83 zł. Wsparcie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wynosiło 995 407,02 zł.

 

- Jestem przekonany, że to jeden z najlepiej wydanych milionów. Dzisiaj mamy nowoczesne sale sportowe, wyposażone szatnie. Jest to inwestycja w młodych ludzi, dzieci. Nie ma lepszych inwestycji, niż inwestycja w zdrowie, w młode pokolenie, edukację. Tak jest tutaj w tym przypadku. – powiedział podczas dzisiejszej uroczystości Wojewoda Zachodniopomorski, Zbigniew Bogucki.

 

 

 

 

Oficjalne otwarcie sal gimnastycznych

26 kwietnia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl