Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie podpisał z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. umowę na realizację zadania w ramach projektu "Rewitalizacja szansą na aktywną integrację". Współpraca miejscowego ośrodka kultury z grupą mieszkańców umożliwi wspólną realizację przedsięwzięcia pn. "Montaż trybuny przy kompleksie sportowym ORLIK Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie".

 

  Pierwszy etap prac jest już za nami - zostało wykonane podłoże pod trybuny. Teraz czekamy tylko na montaż samych już siedzisk. Liczymy, że jeszcze w lipcu uda nam się dokończyć zadanie i wszyscy będziemy mogli korzystać z nowej trybuny, na którą czeka tak wielu kibiców i mieszkańców gminy.

   

  Projekt ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, poprawę estetyki przestrzennej i zwiększenie atrakcyjności użytkowania kompleksu sportowego Orlik. Zadanie zostanie zrealizowane dzięki staraniom członków społeczności lokalnej, którym serdecznie dziękujemy za współpracę.

 

  Projekt "Rewitalizacja szansą na aktywną integrację" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

 

Orlik w Golczewie już wkrótce z trybuną dla kibiców

29 czerwca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl