Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Działanie związane z instalacją trybuny oficjalnie zakończone. W czwartek 19 sierpnia na orliku przy Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się finał projektu „Montaż trybuny przy kompleksie sportowym ORLIK Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie”. Wydarzenie animacyjne, w ramach którego zorganizowaliśmy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, zakończyło nasze inwestycyjne przedsięwzięcie. Publiczność miała okazję obserwować sportowe emocje i zmagania młodych piłkarzy z nowej trybuny.

 

    Realizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie przy współpracy z grupą inicjatywną mieszkańców. Szczególne i gorące podziękowania kierujemy do członków tej grupy tj. pani Agnieszki Pietryniak, pani Katarzyny Podlewskiej, pani Honoraty Górnik, pana Michała Dudy oraz pana Adama Surowika za zaangażowanie i współprace przy realizacji projektu. Podziękowania kierujemy także do wszystkich mieszkańców, którzy oddali głos w budżecie obywatelskim na realizację zadania dotyczącego trybuny. Dzięki Państwu wiemy, że warto starać się o środki finansowe zewnętrzne tak, aby realizować wspólne plany i marzenia.

 

    Mamy nadzieję, że trybuna będzie sprzyjała kibicom i sympatykom, a jednocześnie będzie miejscem do odpoczynku dla spacerowiczów.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki staraniom członków społeczności lokalnej, którym serdecznie dziękujemy za współpracę. Projekt jest realizowany zgodnie z umową i przy współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

 

   Działanie pn. „Montaż trybuny przy kompleksie sportowym ORLIK Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie” jest realizowane w ramach projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację” i jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Orlik w Golczewie z trybuną!

23 sierpnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl