Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Działanie związane z instalacją trybuny oficjalnie zakończone. W czwartek 19 sierpnia na orliku przy Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się finał projektu „Montaż trybuny przy kompleksie sportowym ORLIK Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie”. Wydarzenie animacyjne, w ramach którego zorganizowaliśmy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży, zakończyło nasze inwestycyjne przedsięwzięcie. Publiczność miała okazję obserwować sportowe emocje i zmagania młodych piłkarzy z nowej trybuny.

 

    Realizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie przy współpracy z grupą inicjatywną mieszkańców. Szczególne i gorące podziękowania kierujemy do członków tej grupy tj. pani Agnieszki Pietryniak, pani Katarzyny Podlewskiej, pani Honoraty Górnik, pana Michała Dudy oraz pana Adama Surowika za zaangażowanie i współprace przy realizacji projektu. Podziękowania kierujemy także do wszystkich mieszkańców, którzy oddali głos w budżecie obywatelskim na realizację zadania dotyczącego trybuny. Dzięki Państwu wiemy, że warto starać się o środki finansowe zewnętrzne tak, aby realizować wspólne plany i marzenia.

 

    Mamy nadzieję, że trybuna będzie sprzyjała kibicom i sympatykom, a jednocześnie będzie miejscem do odpoczynku dla spacerowiczów.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki staraniom członków społeczności lokalnej, którym serdecznie dziękujemy za współpracę. Projekt jest realizowany zgodnie z umową i przy współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

 

   Działanie pn. „Montaż trybuny przy kompleksie sportowym ORLIK Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie” jest realizowane w ramach projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację” i jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Orlik w Golczewie z trybuną!

23 sierpnia 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl