Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Podczas uroczystego otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, które odbyło się 11 czerwca podsumowano wszelkie działania związane z inwestycją.

 

  W uroczystości wzięli udział, m.in. Starosta Kamieński Józef Malec, Burmistrz Maciej Zieliński, Zastępca Burmistrza Andrzej Swatowski, Sekretarz Gminy Małgorzata Wójcik, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek, radni z terenu Gminy Golczewo, Dyrektor Szkoły Podstawowej Beata Pastryk, Przedstawiciel Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Przemysław Walentynowicz, Przedstawiciel wykonawcy oświetlenia – Z.I.E.E. Brzostek, Sołtys Wsi Robert Stefański, oraz Ksiądz Proboszcz Mieczysław Kupski.

 

- Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt. Jestem przekonany, że uczniowie oraz mieszkańcy korzystający z boiska będą z niego zadowoleni. Dziękuję Panu Bartkowi Musiałowi, który przez wiele lat swojej współpracy ze sportowcami pokazał nam, że warto tworzyć takie miejsca gdzie młodzież może rozwijać swoje pasje i zainteresowania – mówił Maciej Zieliński.

 

    Po oficjalnym przecięciu wstęgi i tym samym otwarciu obiektu sportowego uczniowie przedstawili program artystyczny, który przygotowany został przez Panią Olę Markiewicz. Kolejnym punktem uroczystości były pokazy sportowe uczniów. Na koniec każdy z uczestników został nagrodzony medalem za udział w wydarzeniu.

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Wysokiej Kamieńskiej

11 czerwca 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl