Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Podczas uroczystego otwarcia boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, które odbyło się 11 czerwca podsumowano wszelkie działania związane z inwestycją.

 

  W uroczystości wzięli udział, m.in. Starosta Kamieński Józef Malec, Burmistrz Maciej Zieliński, Zastępca Burmistrza Andrzej Swatowski, Sekretarz Gminy Małgorzata Wójcik, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Chłopek, radni z terenu Gminy Golczewo, Dyrektor Szkoły Podstawowej Beata Pastryk, Przedstawiciel Rybackiej Lokalnej Grupy Działania Przemysław Walentynowicz, Przedstawiciel wykonawcy oświetlenia – Z.I.E.E. Brzostek, Sołtys Wsi Robert Stefański, oraz Ksiądz Proboszcz Mieczysław Kupski.

 

- Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt. Jestem przekonany, że uczniowie oraz mieszkańcy korzystający z boiska będą z niego zadowoleni. Dziękuję Panu Bartkowi Musiałowi, który przez wiele lat swojej współpracy ze sportowcami pokazał nam, że warto tworzyć takie miejsca gdzie młodzież może rozwijać swoje pasje i zainteresowania – mówił Maciej Zieliński.

 

    Po oficjalnym przecięciu wstęgi i tym samym otwarciu obiektu sportowego uczniowie przedstawili program artystyczny, który przygotowany został przez Panią Olę Markiewicz. Kolejnym punktem uroczystości były pokazy sportowe uczniów. Na koniec każdy z uczestników został nagrodzony medalem za udział w wydarzeniu.

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Wysokiej Kamieńskiej

11 czerwca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl