Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Informujemy, że od dnia 26.06. do 31.08.2020 r. będzie czynne kąpielisko miejskie przy j. Szczuczym w Golczewie. Niestety zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) nie będzie czynna wypożyczalnia sprzętu, tj. rowery wodne, kajaki, czy też leżaki. Ratownicy będą czuwali nad Waszym bezpieczeństwem podczas kąpieli w godz. 11:00 do 19:00. Toalety będą utrzymywane w czystości i regularnie dezynfekowany poprzez personel za to odpowiedzialny.

 

Zgodnie z zaleceniami GIS-u prosimy o rozwagę, podczas korzystania z kąpieliska.

  1. Zachowajcie dystans społeczny, oraz minimalną odległość od osób postronnych, także podczas kąpieli w wodzie (z wyłączeniem osób mieszkających ze sobą).
  2. Unikajcie zatłoczonych miejsc na terenie kąpieliska. Stosujcie środki ochrony zgodnie z regulacjami obowiązującego prawa.
  3. W zaleceniach możemy również przeczytać o szczególnym zasłanianiu ust i nosa (np. z użyciem chusteczki) podczas kaszlu i kichania.
  4. Korzystajcie z własnego sprzętu turystycznego , przyborów toaletowych (koce, pledy, leżaki, maty, ręczniki, sprzęt do nauki pływania, sprzęt ochronny).
  5. Dbajcie szczególnie o higienę rąk – często myjcie ręce wodą z mydłem oraz/lub je dezynfekujcie, po skorzystaniu z toalety, także po kontakcie z wszelkimi powierzchniami/urządzeniami publicznego użytku.
  6. Zachowujcie czystość w otoczeniu, wyrzucajcie odpady do właściwych pojemników.
  7. Nie korzystajcie z kąpieliska w przypadku złego samopoczucia i podwyższonej ciepłoty ciała, infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  8.  

Informacje na ten temat znajdziecie na stronie: https://sk.gis.gov.pl/zalecenia/Zalecenia_GIS.pdf

Otwarcie kąpieliska w Golczewie już jutro!

25 czerwca 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl