Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Narodowe Centrum Kultury (NCK) „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne”.
 
   Już w najbliższy poniedziałek (28 marca) o godz. 17:00 obędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Golczewo, stowarzyszeń, grup nieformalnych, organizacji i instytucji pozarządowych, radnych i sołtysów.
 
   Celem tego spotkania będzie przekazanie informacji jakie założenia ma projekt, jak będziemy współpracować z lokalną społecznością przez najbliższe miesiące.
 
   W trakcie spotkania będą z nami obecni animatorzy kultury, którzy udzielą nam wszelkich niezbędnych wskazówek i nakierują nasze działania na właściwy tory.
 
   Głównym celem projektu jest zwiększenie obszaru działania ośrodka kultury poprzez dotarcie do szerokiego grona odbiorców- szczególnie do osób, które nie są zaangażowane w działalność kulturalną. Projekt zakłada także realizacje inicjatyw, które będą miały charakter otwarty i dostępny dla wszystkich mieszkańców gminy.
 
   Chcemy nawiązać kontakt i współpracę z mieszkańcami poprzez odkrywanie ich potencjału i włączyć ich w życie kulturalne. Szczególnie zależy nam na dotarciu do mieszkańców gminy Golczewo, którzy do tej pory mieli utrudniony dostęp do kultury. Chcemy również ożywić kulturalnie „nieaktywne przestrzenie”.
 
   Pierwszym działaniem będzie przeprowadzenie diagnozy oraz konsultacji społecznych wśród mieszkańców gminy Golczewo, dzięki temu zdobędziemy informację na temat potrzeb kulturalnych lokalnej społeczności.
Kolejnym etapem będzie ogłoszenie konkursu, dzięki któremu zostaną wybrane do realizacji inicjatywy mieszkańców, a w następnym kroku wraz z przedstawicielami planu - realizacja tych inicjatyw.
 
   Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury+ Inicjatywy lokalne Edycja 2022.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w poniedziałkowy spotkaniu i uczestnictwa w życiu kulturalnym naszej gminy. 
 
                                                                                                                                                                                                                                źródło: GOKiS
 
 

 

Otwieramy się na siebie! - spotkanie informacyjne 

24 marca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl