Pasowanie i Mikołajki u Przedszkolaków 

Powrót do artykułów

08 grudnia 2023
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w przedszkolu „ Źródełko” w Golczewie odbyła się 7 grudnia 2023 r. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Na uroczystość przybyli rodzice oraz Burmistrz Maciej Zieliński, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Monika Kiełbasa, Wicedyrektor Anna Przychodzeń.
 
Maluszki zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce i wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Monikę Kiełbasę. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie , a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.
 
Maciej Zieliński Burmistrz Golczewa postanowił sprawić mikołajkową niespodziankę wszystkim przedszkolakom. Z okazji Mikołajek odwiedził naszych przedszkolaków wręczając prezenty. Dzieci były bardzo szczęśliwe, a najlepszym tego wyrazem były ich uśmiechnięte buźki.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo