Piknik ekologiczny i Filmowe lato z Pomorzem z Zachodnim

Powrót do artykułów

04 września 2023
  W ubiegłe sobotnie popołudnie na plaży miejskiej w Golczewie odbył się piknik ekologiczny pn. „ Dlaczego woda jest niezbędna do życia”, którego organizatorami byli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, Pomorze Zachodnie ,Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie wraz z Gminą Golczewo.
 
  Uczestnicy Wydarzenia mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, które zostały na ten dzień przygotowane. Każdy znalazł coś dla siebie. Najmłodsi mieszkańcy wykonali wodne eksperymenty, ekostatki, bańki z ekologicznego płynu oraz ekotatuaże. Podczas pikniku każdy z uczestników mógł zauważyć obecność szeroko pojętej ekologii obecnie tak ważnej w naszym codziennym życiu. Poprzez zabawę najłatwiej jest budować świadomość ekologiczną u najmłodszych. Na zakończenie wspaniałego popołudnia dla wszystkich mieszkańców zagrał zespół ze Szczecina „CURCUMA”.
 
  Ostatni, wakacyjny weekend zakończył się kinem plenerowym organizowanym w ramach wydarzenia ”Filmowe lato na Pomorzu Zachodnim”. Widzowie mieli okazję obejrzeć komedię kryminalną pt. „ Na bank się uda”. Kino pod chmurką zachęciło wiele osób do spędzania ostatniego wakacyjnego, sobotniego wieczoru na golczewskiej plaży.
 
  Dziękujemy za wspaniały weekend pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. To było bardzo dobre zakończenie wakacji! Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania zarówno pikniku ekologicznego oraz kina plenerowego: Pomorze Zachodnie Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo