Podpisanie aktu erekcyjnego SIM KZN Bałtyk sp. z o. o.

Powrót do artykułów

06 października 2023

W środę 04.10.2023 r. Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Chłopek podpisał akt erekcyjny nowej spółki SIM KZN Bałtyk sp. z o. o. Powołanie spółki jest wspólnym przedsięwzięciem 14 samorządów z województw zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego w tym gminy Golczewo.

 

SIM to coraz bardziej popularna w Polsce forma wynajmu lokalu na dogodnych warunkach, umożliwiająca zamieszkanie w nowym, komfortowym, dobrze wyposażonym mieszkaniu bez konieczności ponoszenia dużych kosztów na początku.

 

Głównym celem Spółki Mieszkaniowej SIM KZN Bałtyk sp. z o. o. będzie budowa mieszkań na wynajem, z opcją wykupu dla osób które nie mają zdolności kredytowej a mają tzw. „zdolność czynszową”.

 

Gmina Golczewo za zgodą Rady Miasta wystąpiła już o jednorazowe wparcie w wysokości 3 mln złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na objęcie udziałów w tworzonej Spółce.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo