Podpisanie umowy na przebudowę ulicy Dworcowej w Golczewie

Powrót do artykułów

01 grudnia 2023
W czwartek 30 listopada 2023 roku w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Chłopek podpisał umowę na dofinansowanie inwestycji polegającej na przebudowie Ulicy Dworcowej w Golczewie – II etap.
Dofinansowanie zadania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniesie 412.035,00 zł.
 
W ramach zadania zostanie dokończona przebudowa ulicy wraz z niezbędną infrastrukturą na odcinku od skrzyżowania z
ul. Jedności Narodowej w kierunku budynku byłego dworca PKP.
 
„To kolejna bardzo ważna inwestycja w tej kadencji, która nie tylko pozwoli na poprawę bezpieczeństwa użytkowników i mieszkańców ulicy Dworcowej, ale również poprawi wizerunek tej części Golczewa. Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymaliśmy te dofinansowanie, bo w ten sposób dotrzymaliśmy słowa mieszkańcom niewyremontowanej części ulicy w trakcie inwestycji z roku 2022, którą z przyczyn ekonomiczno-gospodarczych musieliśmy zakończyć w miejscu skrzyżowania i obiecaliśmy, że będziemy aplikować o środki na dokończenie remontu ulicy w najbliższym możliwym terminie.”-powiedział Pan Maciej Zieliński Burmistrz Golczewa.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo