Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna realizację II część projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, w ramach którego będziemy realizować inicjatyw lokalne naszych mieszkańców.

 

W czerwcu br. ogłosiliśmy wyniki konkursu, w którym dokonaliśmy wyboru sześciu inicjatyw. Ich autorami są grupy nieformalne i stowarzyszenia z terenu gminy Golczewo. Pierwszym zorganizowanym wydarzeniem będzie inicjatywa lokalna pn. „Poza siecią” Grupy Offline, która odbędzie się 14.08 (niedziela) godz.: 14:00 na plaży miejskiej w Golczewie. Głównym motywem tego wydarzenia będzie sieć, jednak nie wi – fi, a wszystko co z nią raczej niezwiązane. Inicjatywę będą tworzyć trzy sieci. Sieć jako siatka pająka, której rekonstrukcją zajmą się aktorzy z teatru wspólnie z uczestnikami – dziećmi i młodzieżą, tworząc instalację artystyczną. Następnie sieć jako siatka na zakupy, czyli warsztaty ekologiczne pn. „Drugie życie siatki na zakupy”, a trzeci motyw sieci to siatka, jako jeden z elementów boiska do gry w plażową piłkę siatkową, czyli Turniej Piłki Siatkowej.

 

Wszystkie stanowiska będą połączone jednym wspólnym elementem SIATKĄ, która wprowadzi spójność wydarzenia. Sieć obecnie kojarzy nam się już tylko z Internetem, my natomiast proponujemy spędzanie wolnego czasu w kreatywny, aktywny i niezwykle kulturalny sposób. Zapraszamy wszystkich chętnych już w niedzielę (14.08), by wspólnie z nami spędzić kilka godzin świetnej zabawy w letnie popołudnie. Zarówno na warsztaty ekologiczne jak i na tworzenie instalacji artystycznej zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież bez zapisów, natomiast by wziąć udział w Turnieju Piłki Plażowej trzeba się zgłosić wcześniej. Uczestnicy muszą mieć przynajmniej 15 lat, zorganizować trzyosobową drużynę i zapisać się do 10.08 (środa) pod nr tel.: 512 786 445, w wiadomości prywatnej na Facebook GOKiS lub w siedzibie GOKiS. Serdecznie zapraszamy do udziału. Liczymy na Waszą obecność, nie może Was zabraknąć!

 

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Poza siecią

04 sierpnia 2022

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl