Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna realizację II część projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, w ramach którego będziemy realizować inicjatyw lokalne naszych mieszkańców.

 

W czerwcu br. ogłosiliśmy wyniki konkursu, w którym dokonaliśmy wyboru sześciu inicjatyw. Ich autorami są grupy nieformalne i stowarzyszenia z terenu gminy Golczewo. Pierwszym zorganizowanym wydarzeniem będzie inicjatywa lokalna pn. „Poza siecią” Grupy Offline, która odbędzie się 14.08 (niedziela) godz.: 14:00 na plaży miejskiej w Golczewie. Głównym motywem tego wydarzenia będzie sieć, jednak nie wi – fi, a wszystko co z nią raczej niezwiązane. Inicjatywę będą tworzyć trzy sieci. Sieć jako siatka pająka, której rekonstrukcją zajmą się aktorzy z teatru wspólnie z uczestnikami – dziećmi i młodzieżą, tworząc instalację artystyczną. Następnie sieć jako siatka na zakupy, czyli warsztaty ekologiczne pn. „Drugie życie siatki na zakupy”, a trzeci motyw sieci to siatka, jako jeden z elementów boiska do gry w plażową piłkę siatkową, czyli Turniej Piłki Siatkowej.

 

Wszystkie stanowiska będą połączone jednym wspólnym elementem SIATKĄ, która wprowadzi spójność wydarzenia. Sieć obecnie kojarzy nam się już tylko z Internetem, my natomiast proponujemy spędzanie wolnego czasu w kreatywny, aktywny i niezwykle kulturalny sposób. Zapraszamy wszystkich chętnych już w niedzielę (14.08), by wspólnie z nami spędzić kilka godzin świetnej zabawy w letnie popołudnie. Zarówno na warsztaty ekologiczne jak i na tworzenie instalacji artystycznej zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież bez zapisów, natomiast by wziąć udział w Turnieju Piłki Plażowej trzeba się zgłosić wcześniej. Uczestnicy muszą mieć przynajmniej 15 lat, zorganizować trzyosobową drużynę i zapisać się do 10.08 (środa) pod nr tel.: 512 786 445, w wiadomości prywatnej na Facebook GOKiS lub w siedzibie GOKiS. Serdecznie zapraszamy do udziału. Liczymy na Waszą obecność, nie może Was zabraknąć!

 

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

Poza siecią

04 sierpnia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl