Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Po 30 latach pracy Pan Mariusz Michalik – Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie zakończył swoją pracę zawodową.

Pan Mariusz od 1992 roku był związany ze szkołą, gdzie swoją pracę rozpoczął jako nauczyciel. Od 2008 roku pełnił funkcję Wicedyrektora ZSP w Golczewie, a w 2018 roku przejął obowiązki Dyrektora.

 

   W pożegnaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy ZSP, przedstawiciele SP w Wysokiej Kamieńskiej oraz władze gminy i parafii. Były wzruszające słowa podziękowania oraz pamiątki i kwiaty.

 

    Podczas krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów, Pan Mariusz otrzymał ostanie świadectwo szkolne z czerwonym paskiem. 

 

  Burmistrz podziękował Panu Dyrektorowi za włożony trud w wychowanie, edukacje oraz kształtowanie umysłów młodych pokoleń naszej gminy, życząc aby nowy etap życia przynosił wiele satysfakcji i zdobyte doświadczenie dobrze służyło społeczeństwu. Doceniając osiągnięcia w wieloletniej pracy dydatkyczno – wychowawczej Szkoły, życzył dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

  Pełniącym obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie do końca roku szkolnego 2021/2022 będzie Pani Monika Kiełbasa.

Pożegnanie Dyrektora ZSP w Golczewie

01 marca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl