Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd edukacyjny organizowany przez Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo przy współpracy z GOKiS-em w Golczewie.
Wyjazd odbędzie się w dniu 29 czerwca br. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach ekologicznych i leśnych w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska (Puszcza Goleniowska).
 
 Podczas tego wyjazdu najmłodsi będą uczestniczyć w lekcji przyrody prowadzonej zgodnie z hasłem „poznać, przeżyć, zrozumieć" co umożliwi im przyswojenie wiedzy o lesie i leśnictwie w sposób niekonwencjonalny. Będziemy wspólnie poznawać i doświadczać ekologicznych tematów. Dla uczestników przygotujemy również zabawy i gry animacyjne oraz wspólnie upieczemy kiełbaski przy ognisku. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona!!
 
  Zapisów można dokonywać telefonicznie lub osobiście w siedzibie GOKiS. Szczegółowe informacje pod nr tel. 512-786-445. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniej wypełniony i podpisany i dostarczony do siedziby GOKiS przez rodzica/opiekuna prawnego formularz zgody, który można nabyć w GOKiS lub pobrać ze strony FB:  https://drive.google.com/.../1pDL0YxA346dJuvnpGea.../view...
 
Projekt zostanie zrealizowany ze środków pozyskanych z Program Społecznik– Program Marszałkowski Pomorze Zachodnie Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
 
 
 

Poznać, przeżyć, zrozumieć – warsztaty z naturą 

17 czerwca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl