Powrót do artykułów

22 czerwca 2023

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki z wizytą w Golczewie

W ostatnim czasie w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych w naszej gminie ukończyliśmy zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych ulic: Jedności Narodowej, Dworcowej i Słonecznej w Golczewie wraz z niezbędną infrastrukturą” oraz "Budowa sieci wodociągowej Kłodzino - Drzewica wraz z modernizacją SUW Kłęby oraz budowa kanalizacji sanitarnej w ul. 9 Maja w Golczewie".

 

Rozpoczęliśmy ponadto strategicznie ważne zadanie "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Kretlewo - Gadom - Golczewo wraz z dostawą urządzeń na oczyszczalnie ścieków w Golczewie’’. Tylko te inwestycje to łącznie ponad 15 milionów złotych.

 

- Bardzo się cieszę, że osobiście mogłem pokazać Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, Panu Ministrowi Pawłowi Szefernakerowi oraz Panu Wojewodzie Zbigniewowi Boguckiemu efekty naszej wspólnej pracy. Bez wątpienia bez wsparcia środków ze strategicznych rządowych programów nie zrealizowaliśmy tak dużych inwestycji. Z tego miejsca dziękuje Panu Premierowi, Panu Ministrowi oraz Panu Wojewodzie za wizytę w Golczewie. To dla nas wielkie wyróżnienie - powiedział Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

 

 

 

 

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo