Powrót do artykułów

31 maja 2024

Projekt pn. „Otwieramy się na KULTURĘ”

Z przyjemnością informujemy, że 3 czerwca 2024 r. rusza nabór uczestników wyjazdów realizowanych w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Uwaga! Zapisy na wyjazd do Warszawy, ze względów organizacyjnych, ruszą 1 lipca br.

 

W ramach projektu pn. „Otwieramy się na KULTURĘ” planowany jest cykl wydarzeń – wyjazdów, mających na celu skorzystanie z oferty kulturalnej Filharmonii Koszalińskiej, Muzeum Narodowego w Szczecinie, Teatru Polskiego w Szczecinie, Opery na Zamku w Szczecinie oraz wyjazdu do Warszawy.

Wyjazdy organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, zapisać można się telefonicznie dzwoniąc pod numer 512 786 445 lub osobiście w siedzibie GOKiS w Golczewie, ul. Zwycięstwa 10 w godzinach pracy.

 

Do wspólnych wyjazdów zapraszamy mieszkańców gminy Golczewo, którzy będą mogli się zapisać na jedną z wybranych wycieczek.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, o zapisaniu na listę wyjazdową decyduje kolejność zgłoszeń. Wyjazdy są bezpłatne.

 

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 512 786 455 (GOKiS) i na załączonym plakacie.

 

Projekt pn. „Otwieramy się na KULTURĘ” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo