Rekord w golczewskich puszkach WOŚP


Powrót do artykułów

30 stycznia 2023

 

Na wczorajszym 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Golczewie, dzięki hojności ludzi wielkiego serca, udało się zebrać rekordową kwotę 13 466,26 zł.

 

Tegoroczny finał odbył się w sali przy OSP w Golczewie, który obfitował w liczne atrakcje m.in. licytacje, występy artystyczne, quiz fantowy, przewozy wozem strażackim, degustacja domowych wypieków, wata cukrowa, strażacki grill, zupa myśliwska. W tym roku dołączyła do nas również grupa Milicjantów, która czuwając na „straży bezpieczeństwa”, wspierała golczewskie wydarzenie.

 

Podczas wydarzenia wystąpili dla nas: Marcin Simiński z zespołem, grupa Louders, HeartBeat Dance Studio, Zespół Śpiewaczy „Maliny” działający przy UTW w Golczewie, Anna Leszczyńska – nauczyciel Szkoły Muzycznej w Gryficach, uczestnicy zajęć muzycznych w GOKiS: Wiktoria Cieślak, Alicja Adamowicz, Oliver Popek, Tosia Gajlun.

 

Dodatkowo przed południem na sali gimnastycznej w ZSP w Golczewie odbył się wewnętrzny turniej piłki nożnej Akademii LKS Iskra Golczewo pod hasłem: „W piłkę gramy – WOŚP wspieramy”.

 

Serdeczne dziękujemy naszym Wolontariuszom, którzy każdego roku okazują chęć działania i pomocy w zbiórce WOŚP. Podziękowania należą się również Sołectwom Gminy Golczewo za pyszne wypieki. Dziękujemy też strażakom z gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i grupie Milicjantów za pomoc organizacyjną golczewskiego finału WOŚP.

 

Podziękowana składamy również wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, aby ten finał był wyjątkowy.

Pięknie dziękujemy za każdy grosz i najmniejszy gest wsparcia.

 

Do zobaczenia za rok!

SIEMA!

 

tekst i foto: GOKiS Golczewo

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo