Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego już blisko od 10 lat wspiera społeczności lokalne w działaniach rewitalizacyjnych. Rewitalizacja to przede wszystkim aktywizowanie i włączanie mieszkańców w poprawę najbliższego otoczenia, począwszy od zaprojektowania po realizację wymyślonych przedsięwzięć. 
 
   We wtorek (16.03) w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się podsumowanie dobrych praktyk zrealizowanych dzięki projektowi pn. „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację” na terenie Gminy Golczewo. Od początku realizacji Programu Rewitalizacji Gminy Golczewo na lata 2017-2023 zrealizowano wiele projektów, m.in.: wymiana oświetlenia miejskiego na LED-owe w Golczewie oraz oświetlenia w sołectwie Niemica, zakup trybuny na stadionie miejskim w Golczewie, doposażenie miejsc spotkań w sołectwach, termomodernizacja obiektu ZSP w Golczewie, zakup wyposażenia do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie oraz do sali przy remizie OSP w Golczewie na cele kulturalno – rekreacyjne, a także zakup trybuny sportowej na Orlik. Wszystkie te zrealizowane inwestycje znacznie poprawiły jakość życia naszym mieszkańcom, a działania rewitalizacyjne zwiększyły udział lokalnej społeczności w życie naszej „małej ojczyzny”. 
 
   Na wtorkowym spotkaniu gościliśmy przedstawicieli Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., którzy wręczyli podziękowania za zaangażowanie w budowę i wzmacnianie potencjału lokalnego oraz za wsparcie procesów rewitalizacji dla instytucji publicznych oraz działaczy społecznych. 
 
Mamy nadzieję, że współpraca naszej Gminy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego będzie prężnie rozwijającym się procesem. 

Rewitalizacja na medal w Gminie Golczewo

17 marca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl