Powrót do artykułów

25 kwietnia 2024

"Rowerowy rajd z historią i ekologią w tle"

Majówka w Golczewie historycznie i rekreacyjnie 
 
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. ,,Rowerowy rajd z historią i ekologią w tle”. 
 
Działanie jest realizowane w ramach Programu Społecznik na lata 2022-2024. Rajd odbędzie się 3 maja br. o godzinie 14:00. Zbiórka na parkingu przy ulicy Szkolnej 2 Trasa rajdu będzie wiodła malowniczymi zakątkami gminy Golczewo, a po drodze zwiedzimy pałac w Buku Kamieńskim, gdzie wysłuchamy historii tego miejsca i opowieści o pierwszych właścicielach rodzinie von Flemming  Jadąc przez tereny leśne szlakiem czerwonym zatrzymamy się w miejscach, gdzie uporządkujemy teren z odpadów, a na koniec zapraszamy wszystkich na ognisko z kiełbaskami (organizatorzy zapewniają kiełbaski i napoje w miejscu ogniska).
 
Ze względu na długość trasy (ok. 20 km) uczestnikami mogą być dzieci minimum w wieku 8 lat  Każde dziecko i młodzież do 18 roku życia musi być pod opieką osoby dorosłej.
 
Osoby do 18 lat - kaski rowerowe są obowiązkowe!!!!
 
W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Dorotą Opiłą-Skubisz tel. 504 249 563.
W przypadku złych warunków atmosferycznych termin rajdu może ulec zmianie!
 
Organizatorem wydarzenia ,,Rowerowy rajd z historią i ekologią w tle” jest Ludowy Klub Sportowy „Baszta” Golczewo przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie.
 
Program zainicjowany przez zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo