Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Powrót do artykułów

04 września 2023
  4 Września o godz. 9:00, uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie i Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej uroczystym apelem rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/2024.
 
  Uroczystość inauguracji w Golczewie swoją obecnością zaszczycili Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Jarosław Rzepa, Burmistrz Golczewa Pan Maciej Zieliński, Przewodniczący Rady Pan Tomasz Caban, Ksiądz Proboszcz Jacek Fabiszak, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Jakubowska.
 
  W Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego obecni byli Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Chłopek, Przewodnicząca Rady rodziców Pani Anna Klimczak oraz Ksiądz Proboszcz Mieczysław Kupski.
 
  Z tej okazji życzymy Wam owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole. Nauczycielom życzymy wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży.
 
   Całej społeczności szkolnej życzymy, aby nowy rok szkolny był spokojny i bezpieczny.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo