Powrót do artykułów

16 czerwca 2023

Ślubowanie nowo wybranego radnego w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej

Podczas LV sesji Rady Miejskiej w Golczewie kadencji 2018 - 2023, uroczyste ślubowanie złożył Łukasz Wawrzyński reprezentujący KWW Łukasza Wawrzyńskiego, który na radnego został wybrany 21 maja 2023 r. w wyborach uzupełniających.

 

Przypomnijmy, że komisarz wyborczy w Szczecinie zarządził wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Golczewie w okręgu wyborczym nr 5, na skutek wygaśnięcia mandatu radnego Grzegorza Chłopka.

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej – Krzysztof Wawrzyński odczytał Rotę Ślubowania Radnych: "Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców". Nowo wybrany radny odpowiedział: "Ślubuję".

 

Zaświadczenie o wyborze na radnego Rady Miejskiej wręczyła Iwona Adamowicz Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Golczewie.

 

Życzymy Panu Łukaszowi sukcesów w sprawowaniu tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji.

 

 

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo