Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W ostatnią sobotę (4.07.) odbył się Sportowy Turniej Sołectw, którego organizatorem było Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo przy współpracy z Gminą Golczewo oraz miejscowym Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu. Turniej odbył się na trasie turystycznej przy jeziorze Szczuczym oraz na terenie sportowym przy Orliku w Golczewie. W wydarzeniu wzięło udział osiem zespołów sołeckich z terenu naszej gminy. Drużyny liczyły minimum pięć osób. Turniej miał charakter sportowo – rekreacyjny i polegał na jak najszybszym pokonaniu trasy przy jeziorze. Na sportowym szlaku były rozmieszczone punkty, na których zespoły musiały zmierzyć się z wiedzą o Gminie Golczewo. Walka od samego startu pierwszego zespołu była bardzo zacięta i ku zaskoczeniu organizatorów wszyscy w błyskawicznym tempie pokonali wyznaczoną trasę.

Po podsumowaniu czasu i zdobytych punktów I miejsce zdobyło Sołectwo Mechowo, II miejsce – Sołectwo Upadły, III miejsce – Sołectwo Kłęby. Wyróżnienia otrzymały Sołectwa: Unibórz, Sosnowice, Niemica, Kłodzino i Wysoka Kamieńska. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Golczewo oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie. Po zakończonych zawodach był czas na wspólne zdjęcie, poczęstunek i rozmowy.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Sołectwom osiągniętych sukcesów i dziękujemy za udział. Dziękujemy również Wszystkim, dzięki którym mogliśmy zorganizować Sportowy Turniej Sołectw. Sportowy Turniej Sołectw został zorganizowany dzięki dofinansowaniu z Programu Społecznik na lata 2019-2020 – Programu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego 

Sołectwa rywalizowały w sportowym turnieju

07 lipca 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl